Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

QLOGIC / Katalog

Viser 1-5 av 5 produkter
QLOGIC QLE220 Host Bus Adapter
Varenr.: QLE220
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
1 103,-
882,40  ekskl. mva
QLOGIC 16GB SFP 850NM TRANSCEIVER
Varenr.: FTLF8529P4BCV-QL
5 237,-
4 189,60  ekskl. mva
QLOGIC 8Gb Single Port FC HBA, x4 PCIe, LC multi-mode optic
Varenr.: QLE2560-CK
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
15 492,-
12 393,60  ekskl. mva
QLOGIC 16Gb Single Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
Varenr.: QLE2670-CK
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
15 974,-
12 779,20  ekskl. mva
QLOGIC 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
Varenr.: QLE2672-CK
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
19 445,-
15 556,-  ekskl. mva
Viser 1-5 av 5 produkter

Copyright © 2020 Enter.no