Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Her er du: Forsiden > JUNIPER

Vennligst vent...

TeamViewer for fjernsupport

 

  

 

JUNIPER Katalog

Viser 1-60 av 86 produkter 1 2 Neste
På Fjernlager Ikke på lager
1 105,-
 
884,-  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
1 848,-
 
1 478,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Power Adapter
SKU: SRX300-PWR-60W
2 012,-
 
1 609,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
2 149,-
 
1 719,20  ekskl. mva
På Fjernlager
JUNIPER SFP 1GE SR
JUNIPER SFP 1GE SR
SKU: QFX-SFP-1GE-T
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
2 224,-
 
1 779,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
2 459,-
 
1 967,20  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Care Core Support
SKU: SRX320-JSB-L
2 807,-
 
2 245,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
SKU: QFX-QSFP-DAC-3M
Produkt: Direct Attach Cable
2 807,-
 
2 245,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER QSFP+ TO QSFP+ ETHERNET DIRECT ATTACH COPPER (TWINAX COPPER     IN ACCS
2 903,-
 
2 322,40  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 1000BASE-SX
JUNIPER 1000BASE-SX
SKU: QFX-SFP-1GE-SX
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
3 059,-
 
2 447,20  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
3 432,-
 
2 745,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
SKU: EX-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 727,-
 
2 981,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Adjustable 4-post Rack Mount Kit for EX2200, EX3200, EX3300 and EX4200
3 727,-
 
2 981,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Subs/1st yr f Web Filtering SSG5
5 227,-
 
4 181,60  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Fan Module
SKU: EX4550-FANMODULE-AFO
7 981,-
 
6 384,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP 10GE SR
JUNIPER SFP 10GE SR
SKU: QFX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7 981,-
 
6 384,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
SKU: EX2300-C-12T
Produkt: Styrt  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
8 110,-
 
6 488,-  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
8 535,-
 
6 828,-  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
8 785,-
 
7 028,-  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
SKU: EX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 792,-
 
7 033,60  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
9 318,-
 
7 454,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Redundant PSU 920W
SKU: JPSU-920-AC-AFO
Produkt: Strøm
9 407,-
 
7 525,60  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
9 766,-
 
7 812,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 40GBASE Transceiver
JUNIPER 40GBASE Transceiver
SKU: QFX-QSFP-40G-SR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
10 438,-
 
8 350,40  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
SKU: EX2300-24T
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
10 525,-
 
8 420,-  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER XFP 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics Module. 850nm for up to 300m transmission on MMF
10 581,-
 
8 464,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
SKU: JPSU-650W-AC-AFO
Produkt: Strøm
10 746,-
 
8 596,80  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
10 850,-
 
8 680,-  ekskl. mva
På Fjernlager
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
SKU: EX2300-C-12P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
11 961,-
 
9 568,80  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER EX4300 4-PORT 10G SFP+ 1G SFP UPLINK MODULE IN CPNT
SKU: EX-UM-4X4SFP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
12 084,-
 
9 667,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
SKU: EX-UM-2X4SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
13 348,-
 
10 678,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER SVCS Gateway
SKU: SRX300-SYS-JE
17 039,-
 
13 631,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
SKU: EX2200-48T-4G
Produkt: Styrt  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
18 506,-
 
14 804,80  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Networks Utvidelsesmodul
SKU: EX4600-EM-8F
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
19 886,-
 
15 908,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
SKU: JPSU-650W-AC-AFI
Produkt: Strøm
20 328,-
 
16 262,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER J Care Next DAy 1 Year
SKU: SVC-ND-EX46-40FT
21 289,-
 
17 031,20  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER 128 Gbps Virtual Chassis Modul
SKU: EX4550-VC1-128G
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
21 979,-
 
17 583,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Networks EX3400 24xgige PoE 4xSFP+ 2xQSFP+
JUNIPER Networks EX3400 24xgige PoE 4xSFP+ 2xQSFP+
SKU: EX3400-24P
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
23 971,-
 
19 176,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
SKU: EX2300-48P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
25 124,-
 
20 099,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
SKU: EX2200-48P-4G
Produkt: Styrt  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
26 814,-
 
21 451,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
SKU: SRX210-PWR2-150W-EUR
Produkt: POE
27 817,-
 
22 253,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 1PORT SYNC SERIAL MINI-PIM F/ SRX
31 727,-
 
25 381,60  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
SKU: EX4300-24T
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
32 946,-
 
26 356,80  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SRX345 Services Gateway
33 303,-
 
26 642,40  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY BACK-TO-FRONT AIRFLOWPOWER CORD  IN ACCS
33 643,-
 
26 914,40  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
SKU: EX4300-24P
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 40Gbps
34 036,-
 
27 228,80  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
35 693,-
 
28 554,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER EX4300 8-PORT 10G SFP+
SKU: EX-UM-8X8SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
35 947,-
 
28 757,60  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Service Next Day
SKU: SVC-ND-MX104-MX5
36 389,-
 
29 111,20  ekskl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
SKU: EX4200-24T
Produkt: Ikke styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
36 633,-
 
29 306,40  ekskl. mva
Ikke på lager
No image
JUNIPER Expansion Module 8 Port
SKU: EX4550-EM-8XSFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
Viser 1-60 av 86 produkter 1 2 Neste