Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Her er du: Forsiden > EQUIP

Vennligst vent...

TeamViewer for fjernsupport

 

  

 

EQUIP Katalog

Viser 1-60 av 80 produkter 1 2 Neste
På Fjernlager Ikke på lager
25,-
 
20,-  ekskl. mva
På Fjernlager
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
SKU: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA
25,-
 
20,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
SKU: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm
25,-
 
20,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156146007
Produkt: Kabelkomponenter
28,-
 
22,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
SKU: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm
34,-
 
27,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156152007
Type: Adaptere / tilbehør
34,-
 
27,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
SKU: 128870
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
34,-
 
27,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
SKU: 156151007
Type: Adaptere / tilbehør
36,-
 
28,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
SKU: 128750
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
36,-
 
28,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent,  dobbelsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent, dobbelsk‘rmet
SKU: 128651
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B
38,-
 
30,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
SKU: 128751
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
38,-
 
30,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
SKU: 118945
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DVI-A  -  Kontakt 2: VGA
40,-
 
32,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
SKU: 128852
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
47,-
 
37,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6  ge
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
SKU: 121169
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
50,-
 
40,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C
52,-
 
41,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888407
Type: USB  -  Kontakt 1: Micro-USB B  -  Kontakt 2: USB C
52,-
 
41,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12888207
Type: USB  -  Kontakt 1: USB B  -  Kontakt 2: USB C
54,-
 
43,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
SKU: 128752
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
59,-
 
47,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
EQUIP NWKSch 19 equip Kabelmanagemen
SKU: 327311
Type: Rack / Tilbehør
61,-
 
48,80  ekskl. mva
På Fjernlager
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
63,-
 
50,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
SKU: 12888307
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C
65,-
 
52,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
SKU: 128398
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
65,-
 
52,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
SKU: 128292
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B
81,-
 
64,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
SKU: 129102
Type: Verktøy
83,-
 
66,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
SKU: 12834107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C
91,-
 
72,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
SKU: 25224307
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
107,-
 
85,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
SKU: 25224507
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
124,-
 
99,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
SKU: 133336
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
166,-
 
132,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI video switch 3 port
EQUIP HDMI video switch 3 port
SKU: 332703
Type: Videobryter / splitter
169,-
 
135,20  ekskl. mva
På Fjernlager
EQUIP PWR STRIP 9BAY CEE7/4 W/1.8M CBL BLK (19IN) CABL
206,-
 
164,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel  8Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 8Port RJ45,
SKU: 227308
Produkt: Patch Panel
210,-
 
168,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
SKU: 11903607
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: HDMI  -  Kontakt 2: VGA
234,-
 
187,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP PWR STRIP 9BAY CEE7/4 W/1.8M CBL ALUMINIUM (19IN) CABL
244,-
 
195,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Værktøjskuffert til utp og telefon kabel
256,-
 
204,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
SKU: 133311
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A
294,-
 
235,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact,  black
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
SKU: 332521
USB porter: 0  -  Firewire porter: 0  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 0
332,-
 
265,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Tester LAN, USB, RJ11, RJ12, RJ45 Med remote unit
356,-
 
284,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40145507
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
377,-
 
301,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port equip
SKU: 208014
Produkt: Patch Panel
491,-
 
392,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40143307
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
494,-
 
395,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
SKU: 327424
Produkt: Patch Panel
499,-
 
399,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
SKU: 40243307
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
520,-
 
416,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
SKU: 327312
Type: Rack / Tilbehør
546,-
 
436,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP POE PASSIVE PATCH PANEL 16 PORTS BLK 1U W/O PWR SUPPLY CABL
595,-
 
476,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
SKU: 326316
Produkt: Patch Panel
610,-
 
488,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
SKU: 40145407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
617,-
 
493,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
SKU: 129404
Type: Verktøy
642,-
 
513,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
SKU: 40242407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
645,-
 
516,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
SKU: 326416
Produkt: Patch Panel
660,-
 
528,-  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
SKU: 326324
Produkt: Patch Panel
744,-
 
595,20  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
SKU: 326424
Produkt: Patch Panel
792,-
 
633,60  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP 23-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT F-FEEDS2
798,-
 
638,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
SKU: 25556307
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
846,-
 
676,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
SKU: 25557307
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
938,-
 
750,40  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
SKU: 40148507
Type: Cat6  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N
966,-
 
772,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
SKU: 25556507
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
966,-
 
772,80  ekskl. mva
Ikke på lager
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
SKU: 25557507
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
Viser 1-60 av 80 produkter 1 2 Neste