Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Her er du: Forsiden > ARUBA

Vennligst vent...

TeamViewer for fjernsupport

 

  

 

ARUBA Katalog

Viser 1-60 av 64 produkter 1 2 Neste
På Fjernlager Ikke på lager
349,-
 
279,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
SKU: JW009A
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
584,-
 
467,20  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA Access Point Mount Kit (box style, secure, flat surface).
1 273,-
 
1 018,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE AP-ANT-13B 2.4/5G 4/3dBi Omni
ARUBA HPE AP-ANT-13B 2.4/5G 4/3dBi Omni
SKU: JW001A
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
1 277,-
 
1 021,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA SFP - 1000Base-SX,  LC Connector
ARUBA SFP - 1000Base-SX, LC Connector
SKU: SFP-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 309,-
 
1 047,20  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
SKU: JX952A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
1 370,-
 
1 096,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE AP-ANT-19 2.4/5G 3/6dBi Omni
ARUBA HPE AP-ANT-19 2.4/5G 3/6dBi Omni
SKU: JW004A
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
1 682,-
 
1 345,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-103H Dual 2x2:2 802.11n AP
ARUBA HPE Aruba AP-103H Dual 2x2:2 802.11n AP
SKU: JW157A
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
1 856,-
 
1 484,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba LS-BT1USB-5 Bluetooth 5pk USB
2 114,-
 
1 691,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-335-CVR-20 20pk Snap-on Cvr
2 234,-
 
1 787,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-315-CVR-20 20pk Snap-on Cvr
2 682,-
 
2 145,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba PSU-150-AC 150W AC Power Suppl
2 682,-
 
2 145,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba RAP-3WN (RW) 2.4G 2x2:2 11n
3 138,-
 
2 510,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
SKU: JW003A
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
3 412,-
 
2 729,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba LS-BT1-5 Bluet. 5pk Batt Tag
3 781,-
 
3 024,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
SKU: JX934A
Produkt: Diverse
3 919,-
 
3 135,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba RAP-3WNP (RW) 2.4G 2x2:2 11n
4 760,-
 
3 808,-  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
SKU: JX936A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
5 140,-
 
4 112,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
SKU: JW216A
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Aksesspunkt
5 413,-
 
4 330,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba RAP-109 (RW) Instant 2x2:2 11n
ARUBA HPE Aruba RAP-109 (RW) Instant 2x2:2 11n
SKU: JW270A
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
5 413,-
 
4 330,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba RAP-108 (RW) Instant 2x2:2 11n
ARUBA HPE Aruba RAP-108 (RW) Instant 2x2:2 11n
SKU: JW264A
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
5 791,-
 
4 632,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
SKU: JW166A
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Aksesspunkt
6 282,-
 
5 025,60  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
SKU: JW811A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
6 325,-
 
5 060,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-204 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-204 Dual 2x2:2 802.11ac AP
SKU: JW162A
Hastighet: 1Gbps  -  Type: Aksesspunkt
6 325,-
 
5 060,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-204 (RW) Instnt 2x2:2 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-204 (RW) Instnt 2x2:2 11ac
SKU: JW206A
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Aksesspunkt
7 275,-
 
5 820,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA iAP205 Instant 802.11ac (WW) AP (Aruba Logo)
ARUBA iAP205 Instant 802.11ac (WW) AP (Aruba Logo)
SKU: JW212A
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Aksesspunkt
7 814,-
 
6 251,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
SKU: JX935A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
7 889,-
 
6 311,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
SKU: JW164A
Hastighet: 1Gbps  -  Type: Aksesspunkt
9 055,-
 
7 244,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-214 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-214 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
SKU: JW222A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
9 055,-
 
7 244,-  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
SKU: JW797A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9 055,-
 
7 244,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-215 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-215 Dual 3x3:3 802.11ac AP
SKU: JW170A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
9 055,-
 
7 244,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
SKU: JW795A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9 055,-
 
7 244,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-214 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-214 Dual 3x3:3 802.11ac AP
SKU: JW168A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
10 702,-
 
8 561,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
SKU: JW228A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
11 181,-
 
8 944,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
SKU: JW805A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
11 785,-
 
9 428,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-224 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-224 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
SKU: JW234A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
11 785,-
 
9 428,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-224 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-224 Dual 3x3:3 802.11ac AP
SKU: JW172A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
12 698,-
 
10 158,40  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba IAP-324 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-324 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
SKU: JW319A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
12 698,-
 
10 158,40  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA HPE Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802.11ac AP
SKU: JW184A
Hastighet: 1,75Gbps  -  Type: Aksesspunkt
12 698,-
 
10 158,40  ekskl. mva
På Fjernlager
ARUBA AP-325 802.11n/ ac 4x4:4
ARUBA AP-325 802.11n/ ac 4x4:4
SKU: JW186A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
13 386,-
 
10 708,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-225 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-225 Dual 3x3:3 802.11ac AP
SKU: JW174A
Hastighet: 600Mbps  -  Type: Aksesspunkt
13 610,-
 
10 888,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-228 (RW) Hardened Instant
ARUBA HPE Aruba IAP-228 (RW) Hardened Instant
SKU: JW245A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
13 610,-
 
10 888,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-228 Indr Hdnd Dual 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-228 Indr Hdnd Dual 802.11ac
SKU: JW182A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
14 514,-
 
11 611,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-274 (RW) Outdoor Instant
ARUBA HPE Aruba IAP-274 (RW) Outdoor Instant
SKU: JW249A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
14 514,-
 
11 611,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 11ac
SKU: JW176A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
14 514,-
 
11 611,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba MST2HP (RW) MeshOS Otdr 5GHz
14 689,-
 
11 751,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-225 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-225 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
SKU: JW240A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
15 428,-
 
12 342,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
ARUBA HPE Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
SKU: JW799A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
15 428,-
 
12 342,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11a
SKU: JW817A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
15 675,-
 
12 540,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
SKU: JW325A
Hastighet: 1,75Gbps  -  Type: Aksesspunkt
18 157,-
 
14 525,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-275 Otdr Dual 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba AP-275 Otdr Dual 3x3:3 11ac
SKU: JW178A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
18 157,-
 
14 525,60  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-275 (RW) Outdoor Instant
ARUBA HPE Aruba IAP-275 (RW) Outdoor Instant
SKU: JW254A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
18 588,-
 
14 870,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba LS-BT1USB-50 Bluet. 50pk USB
19 043,-
 
15 234,40  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
SKU: JW823A
Hastighet: 1,73Gbps  -  Type: Aksesspunkt
19 686,-
 
15 748,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
SKU: JW801A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19 985,-
 
15 988,-  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba AP-277 Otdr Dual 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba AP-277 Otdr Dual 3x3:3 11ac
SKU: JW180A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
24 741,-
 
19 792,80  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba IAP-277 (RW) Outdoor Instant
ARUBA HPE Aruba IAP-277 (RW) Outdoor Instant
SKU: JW260A
Hastighet: 1,3Gbps  -  Type: Aksesspunkt
34 129,-
 
27 303,20  ekskl. mva
Ikke på lager
ARUBA HPE Aruba LS-BT1-50 Bluet.50pk Batt Tag
Viser 1-60 av 64 produkter 1 2 Neste