Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS (AT-MMC2000/SP-960)

Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS

Varenr.:
AT-MMC2000/SP-960
EAN:
0767035218632
  • Produkt Mediekonverterere
2 128,-
1 702,40 ekskl. mva
Beskrivelse

Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Omformer-inngangsgrensesnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omformer-utgangsgrensesnitt: 1000Base-SX. Fiberoptisk kontakt: SFP, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Maksimal overføring avstand: 500 m, Bølgelengde: 850 nm, Fibermodusstruktur: Multi-modus. Produktfarge: Sølv, ISV-sertifiseringer: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Inngangsstrøm: 12 V, Innput-strøm: 0.14 A

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Copyright © 2020 Enter.no